Aylık Kalori Etkinliği

Yukarıdaki grafik, son bir ay içindeki alınan kalori ve yakılan kalori değişimi ile bazal metabolizma seviyesini gösterir. Sadece kalori kaydı yapılmış tarihleri içerir.
kinova91

kinova91

-20 kg Madalyası
Kalori Günlüğü Tarihleri
18 Ekim 2021 Pazartesi tarihine ait kalori kaydı yok...

Toplam
0 kcal

Toplam
0 kcal

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü paylaşıma kapalı...

Ben başardım, siz de yapabilirsiniz!...

kinova91

Herkese merhabalar ,

Öncelikle bende geleneksel pandemi mağduru ve artı olarak işsizliğin eklenmesiyle müzmin kilolu olarak diyet daha doğrusu kontrollü yemeye başlamaya karar verdim . Her kilolu ve diyet yapmaya başlayacak insanın olduğu gibi pazartesi veya ay başı olarak yılbaşı tarihini seçtim. :)
ilk olarak öğün sayımı 6 olarak belirledim (ara öğünler dahil ) . Bu ara öğünlerde meyve sebze kuruyemiş galeta vs. azar miktarda yiyerek geçiştirdim ve bunları ana öğünlerden 3 saat sonra yemeye gayret gösterdim kalori hesabı olarak hafta sonları hariç 1500 kaloriyi geçmemeye çalıştım (istisnalar hariç ) :) ve öğünlerimi küçük tabak ve kaselerde yemeye özen gösterdim hem psikolojik ve göz için , bu beslenme zamanımda hiç spor yapmadım yakın marketler yerine uzaktakine , yürüyen merdivenler yerine de normal merdivenleri kullandım , direk kilo vermektense zamana yayarak kilo vermeyi seçtim ( genelde insanoğlu bir an önce sonuca ulaşmak için şok diyet yapıp sonra sıkılıp bırakınca fazlasıyla kilo aldığı için ) bu programdan bıkmamak içinde haftada 1 veya 2 kere hafta sonları istediğimi yiyip içtim .
Sonuç olarak 25 kilo verdim ve bunu yaparken hiç daralıp sıkılmadım okuduğunuz için teşekkürler BOL eksili günleriniz olsun :)

Profil Yorumları

Burada görüntülenecek pek bir şey yok gibi sanki...