Duyurular

10 Ağustos 2019 Cumartesi

Yine güncellenme zamanı geldi ancak bu defa önceki sorunlar yaşanmayacak. Geliştirme süreci tamamlanana kadar hem mevcut siteyi hem de yeni siteyi kullanabilirsiniz.

Yeni sitede bazı köklü değişiklikler var:

Besinler ve egzersizler tümüyle değişti. Kalori haricinde karbonhidrat, protein ve yağ takibi de yapabiliyorsunuz. Egzersizler ile yakılan kalorileri kendinize özel ve daha gerçeğe yakın şekilde hesaplayabiliyorsunuz.

Pano mesajlarını ve profil yorumlarını yanıtlayabiliyor, yanıtlanan mesaj ve yorumlar için bildirim alabiliyorsunuz.

Diğer yenilikleri kendiniz keşfetmek için mevcut kullanıcı bilgilerinizle aşağıdaki adresten hemen giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

beta.diyetarkadasim.com

16 Ekim 2016 Pazar

Sitedeki işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan tüm yazılım yenilendi ve geliştirildi. Kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen sorunlar giderildi. İşlem sonuçları ve çeşitli uyarılar içeren bir bildirim sistemi eklendi. Asgari kalori günlüğü sayısı düşürüldü.

Güncelleme öncesi yapılan testlerden yakayı sıyırmış bir hatayla karşılaştığınız taktirde hata bildirimi formunu kullanarak bizi haberdar ederseniz çok mesut ve bahtiyar olur o heyecanla hemen gider düzeltiriz.

31 Temmuz 2016 Pazar

"Üye Bilgileri ve Ayarlar" sayfasına eklenen seçenek ile hesaplamalarda kullanılmasını tercih ettiğiniz bazal metabolizma formülünü seçebilme imkanı getirildi. Yaygın olarak kullanılmakta olan 2 farklı bazal metabolizma formülü var. Formüller çoğu zaman birbirine yakın değerler verse de sonuçları farklı oluyor.

Yaşam tarzı seçeneklerinin arasına yeni ara değerler ve açıklamaları eklendi. Günlük toplam enerji ihtiyacının elde edilmesini sağlayan katsayıları da değişti. Haliyle güncelleme öncesi profilinizde gördüğünüz değerlerle mevcut değerler arasında farklılıklar oluştu. Gerçek kilo kaybınıza en yakın sonucu veren yaşam tarzı seçeneğini yeniden belirlemeniz sorunu giderecektir. Sonrasında hayat eskisinden de güzel olacak, müsterih olunuz.

Yukarıdaki değişikliklerden sonra, tüm hesaplama sistemi, beslenme ve diyet ile ilgili standartlara tam uyumlu hale geldi.

"Üye Bilgileri ve Ayarlar" sayfasına eklenen seçenekle diğer üyeler tarafından oluşturulan kalori değerlerini de görebilme ve kullanabilme imkanı getirildi. Ancak bu seçeneği kullanırken ilgili uyarıyı dikkate almanız tavsiye edilir.

Profil sayfasına son bir aylık kalori etkinliğini gösteren bir grafik eklendi.

Sunucu değişikliği ve bir dizi optimizasyon çalışması ile site hızı oldukça arttırıldı.

03 Aralık 2015 Perşembe

Bugünden itibaren tüm üyelerin profil sayfalarında bir fotoğraf albümü var. Bu fotoğraf albümüne 10 adete kadar fotoğraf yükleyebilir ve kilo verdikçe görünüşünüzde meydana gelen değişimi paylaşabilirsiniz. Fotoğraf albümünüzü, "Üye Bilgileri ve Ayarlar" sayfasında düzenleyebilirsiniz. Profil fotoğrafı yükleyerek albümünüze fotoğraf ekleyebilir veya albümünüzden çıkartmak istediğiniz fotoğrafları silebilirsiniz.

18 Kasım 2015 Çarşamba

Evet, sitemizin arayüzü 5 ay kadar sonra tekrar değişti. Bir önceki arayüz çok tepki almıştı ancak sitenin mobil cihazlara uyumlu olması daha fazla ertelenemeyecek kadar önem arzettiğinden geri adım atmamız mümkün olmadı. Geçiş arayüzü olarak görevini tamamladı ve yerini yeni, kalıcı arayüze bıraktı.

Sayfa hiyerarşisi ve işlemlerde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bir önceki arayüzde alıştığınız haliyle tüm sayfalar, içerik ve işlemlerle birlikte muhafaza edildi.

En çok talep edilen diğer özellikler için çalışmalarımız devam ediyor.

01 Temmuz 2015 Çarşamba

Farkettiğiniz üzere sitemizin arayüzü tamamen değişti. Diyetarkadasim.com'u artık mobil cihazlarda da rahatça görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Hazır arayüze el atmışken bazı özellikleri ve işlemleri de geliştirelim istedik. Tabi kullanım ve el alışkanlıklarınızı gözönünde bulundurarak ve yeni siteye adapte olmanızı zorlaştırmayacak şekilde. Arayüz değişmiş olsa da tüm işlemler yine elinizin alıştığı sayfalarda ve yerlerde. Bir kaç ufak değişiklik dışında her şey aynı.

Eğer sitede gezinirken veya kullanırken bazı sorunlar veya hatalar tespit ederseniz lütfen sağ altta gördüğünüz "Hata Bildirmi" başlıklı butona tıklayarak bizi haberdar edin ki hemen ilgilenip düzeltelim.