Aylık Kalori Etkinliği

Son bir ay içinde yeterli kalori etkinliği olmadığından grafik gösterilemiyor. Bahsedilen grafik, kalori günlüğü tutma başlangıcının 2. gününden itibaren aktif olur. Son bir ay içindeki alınan kalori ve yakılan kalori değişimi ile bazal metabolizma seviyesini gösterir.
speedbjk

speedbjk

Kalori Günlüğü Tarihleri
27 Nisan 2018 Cuma tarihine ait kalori kaydı yok...

Toplam
0 kcal

Toplam
0 kcal

Fotoğraf Albümü

49996

Ben başardım, siz de yapabilirsiniz!...

speedbjk

Merhaba arkadaşlar.
16.02.2017 tarihinde bir hedef kilo ve tarih belirleyerek başladım diyete. Evet herkes gibi ilk haftada hızlı bir şekilde kilo kaybı oldu ve sonra haftada 1 veya 1,5 kg vermeye başladım hatta bazen 2 hafta aynı kiloda takıldım ve sonra tekrar haftada 1-1,5 kg vermeye başladım.
Evet şimdi neler yaptığımdan bahsetmek istiyorum,sabah kalkar kalkmaz güne 1 adet gün kurusu kayısı ve 1 bardak su içerek başladım ve ardından kahvaltıda genelde 2 adet yumurta yedim ve gün içerisinde yediklerimin hepsini diyet arkadaşım sitesine kaydettim bütün bunlar zaten kayıtlı olduğu için yiyecek kısmını es geçiyor ve benim için yaşam tarzı haline gelen spor ve özellikle yürüyüş kısmından bahsetmek istiyorum.
Her gün yürümeye özen gösterdim ve ortalama günde 10 km orta tempo ve hızlı tempoda yürüyüş yaptım işe yürüyerek gidip geldim ve öğle yemeği arasında 1 saat yürüdüm bir süre sonra spor salonuna yazıldım koşu bandında koşmaya başladım 30 dk.ağırlık çalıştım 30 dk. ama günlük yürüyüşü hiç bırakmadım.
Canım tatlı istediğinde araştırıp şekersiz unsuz ve yağsız kek ve kurabiye yaptım spordan önce ve çayın yanında günde 2-3 dilim yedim spordan dönüşte protein ağırlıklı beslendim kilo kaybının yağdan gidebilmesi için sebze veya lor peynirli yumurta veya ton balıklı salata veya tavuklu yumurta yedim zaten spordan sonra çok acıkmıyorsunuz bu nedenle ekmek tüketimini'de azaltıyorsunuz yaklaşık 17 kilo verdim 3,5 ayda ve 1,5 ayım var vermem gereken 10 kg.Diyete başlamak önce kafada (kararlı olmak) başlıyor sonra yeme alışkanlığını değiştirmek ve sonrada sporla bitiyor.Herkese sağlıklı günler diliyorum

Profil Yorumları

Burada görüntülenecek pek bir şey yok gibi sanki...