Anasayfa

Diyet Arkadaşım Logo

Tüm üyelerimize teşekkürler!...

2012 yılında başlayan serüvenimiz bugünlere gelmiş bulunuyor. Geçen süre zarfında çok yol katettik, büyüdük, geliştik. diyetarkadasim.com, başlangıçta kişisel bir tecrübeyi internete aktarmayı, aynı amaç, ihtiyaç ve sorunları paylaşan insanları biraraya getirmeyi ve kilo verme sürecinde yardımcı olmayı amaçlayan amatör ve tamamiyle spontane gelişen bir projeydi. Laf aramızda; hala da öyle ve gelecekte de öyle kalacak gibi :)

İlk günden itibaren, elimizden geldiğince yeni ihtiyaçlara ve taleplere cevap vermeye çalıştık. Bazılarını becerdik, bazılarını beceremedik, bazıları ise arada kaynayıp gitti. Ancak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık, çalışıyoruz. Büyük özveri gerektiren bu işleri yaparken ihtiyaç duyduğumuz motivasyonu yine sizlerden aldık. Binlerce kişiyi biraraya getirdik. Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurulmasına aracı olduk. En önemlisi de bir çok insanın fazla kilolarından kurtulmasına ve hayatlarındaki büyük değişimlere az da olsa katkıda bulunduk.

Bugüne kadar sizlerden sayısız teşekkür mesajı aldık. diyetarkadasim.com'un bugünlere gelmesinde büyük rol oynadığınız için bizler de sizlere teşekkür etmek istiyoruz ve daha uzun yıllar birlikte olmayı umut ediyoruz.

Hep birlikte toplam -35479 kg (-35.5 ton) verdik!

Evet, doğru okudunuz! diyetarkadasim.com'da, 2012 yılından bu yana 57284 üyenin verdiği toplam ağırlık yaklaşık -35479 kg'ı geçti! -35479 kg'dan büyük bir kütle doğaya karıştı, kayboldu gitti. Hayat gerçekten çok garip, değil mi :)

Onlar başardı, siz de yapabilirsiniz!

Sizi motive etmek amacıyla en çok kilo veren üyelerimizden bazılarını aşağıya sıraladık. Gördüğünüz üzere, sizin de başarmamanız için hiç bir sebep yok. İnanırsanız olacak ve ihtiyaç duyduğunuz herşeyi diyetarkadasim.com'da bulacaksınız. Unutmadan; bu site tamamen ücretsizdir!

Yukarıdaki üyelerimizin profil sayfalarında, diyet süreci boyunca nasıl beslendiklerinden tutun tecrübelerini aktardıkları yorumlara ve başarı hikayelerine kadar bir çok eşsiz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Başarı Hikayeleri ve Diyet Arkadaşlarım başlıklı sayfalarda çok daha fazlasını bulabilir ya da Hesapla başlıklı sayfamızda vücut kitle indeksi, ideal kilo, bazal metabolizma, günlük kalori ihtiyacı gibi diyet sürecinde çok işinize yarayacak hesaplamaları yapabilirsiniz. Mesaj Panosu başlıklı sayfamızda ise yine birbirinden değerli üyelerimizin diyet ve beslenme ile ilgili eşsiz paylaşımlarından da oldukça faydalanacaksınız.

Aldığınız ve yaktığınız kalori kayıtlarını tutmak, verdiğiniz, vereceğiniz kilo miktarını takip etmek ve çok daha fazlası için üye olmanız gerekecek. Sadece bir kaç adımda üye kaydınızı yaptıktan sonra tek kuruş ödemeden, tüm özellikleriyle web sitemizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

57284 üye! -35479 kg!