Aylık Kalori Etkinliği

Son bir ay içinde yeterli kalori etkinliği olmadığından grafik gösterilemiyor. Bahsedilen grafik, kalori günlüğü tutma başlangıcının 2. gününden itibaren aktif olur. Son bir ay içindeki alınan kalori ve yakılan kalori değişimi ile bazal metabolizma seviyesini gösterir.
şart_mı

şart_mı

-5 kg MadalyasıFit Madalyası
Kalori Günlüğü Tarihleri
13 Aralık 2017 Çarşamba tarihine ait kalori kaydı yok...

Toplam
0 kcal

Toplam
0 kcal

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü paylaşıma kapalı...

Ben başardım, siz de yapabilirsiniz!...

şart_mı

Çocukluğumdan beri kilolu bir kızdım ben. Büyüklerim her zaman sofradan kalkmadan önce "Karnına bak eğer sert olmazsa doymamışsındır. Hemen geri oturuyorsun" diyerek bir sürü yemek yedirmişlerdi :)

İlkokuldayken herkes zayıftı ben onlara göre daha iriydim. Liseye geçtiğim zaman çeşitli dalgalara maruz kaldım. Nedense şişman insanlarla dalga geçmek hoşlarına gidiyor gibilerdi. Herkes bir ezme çabasındaydı. Diyetisyene başlama kararı almıştım daha sonra. Ama diyetisten doktoru gördüğüm zaman kendi kendime dedim "Daha doktor zayıflamamış. Seni nasıl zayıflatacak bu?" öyle de oldu zaten elime bir liste tutuşturup gitti. Ben de bir daha randevulara gitmemiştim:)
Mart ayında fitness'a başlama kararı aldım. Kendimde azim olursa eğer başarırım ben! Dedim. Öyle de oldu. Spor hocam neyi nasıl yiyeceğimi söyledi. Bende kendimi hiç bir şeyden kısıtlamadım. Zaten çikolata yemeden durabileceğimi sanmıyordum :) 80 kiloya kadar çıktım. 6 ayda tam - 20 kilo verdim. Fitnessı bıraktım daha sonra. Haftasonları koşuya çıkıyorum. Haftanın üç günü de idmana gidiyorum :) Hayattan asla sporu çıkarmayın.

Profil Yorumları